Z wielką radością informujemy Państwa, że w dniu 11-01-2016 roku rozpoczęliśmy testowanie nowej strony internetowej, w o wiele ciekawszej szacie graficznej, prostszej intuicyjnej obsłudze a przede wszystkim responsywnej, czyli dostosowanej do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Mamy nadzieję, że nowa nasza strona spodoba się Państwu i przyczyni się do lepszego poznania naszej Spółki zarówno przez obecnych jak i przez potencjalnych klientów.

Z końcem ubiegłego roku, zakończył się w naszej Spółce pierwszy etap wdrażania firmowej bazy danych, który ułatwi zarządzanie dokumentacją zarówno w ramach realizowanych projektów a także procesów wspierających. Do firmowego serwera mają dostęp wszyscy pracownicy Biura naszej spółki a także na wszystkich realizowanych budowach.

Amatorzy sportów zimowych a także sportowcy reprezentujący te dyscypliny, czekali z utęsknieniem od dawna na nadejście ,,prawdziwej zimy” czyli aury mroźnej z opadami śniegu i doczekali się ………ale tylko łyżwiarze, ponieważ od 2 tygodni odnotowujemy silne mrozy .
My, jako przedstawiciele branży budowlanej mogliśmy do niedawna realizować bez przeszkód wszystkie nasze inwestycje ale siarczyste mrozy sparaliżowały większość prac na budowach. Z niecierpliwością śledzimy prognozy, mając nadzieję, że będziemy mogli wznowić prace betoniarskie oraz murowania.

Wchodzimy w ostatni etap wdrażania platformy do zarządzania projektami, która wpłynie na skuteczniejsze monitorowanie realizowanych projektów a także polepszy komunikację pomiędzy pracownikami Spółki jak i z ich klientami.

Z początkiem roku, otrzymaliśmy informację, że nasza firma została Generalnym Wykonawcą 2-ch kolejnych budynków na Osiedlu Cztery Kąty 2 w Gdańsku. Początek prac na przełomie  maja i czerwca. Realizowane budynki nr 3 i 4 mają 4 000 m2 p.u.m. i zostaną wykonane przez nasza firmę w standardzie developerskim.

W dniu 18 -02 – 2016 zakończono wszystkie prace związane ze stanem surowym – aktualnie realizowana jest więźba dachowa

Prace przy realizacji stanu surowego budynków nr 1 i 2 na osiedlu Cztery Katy 2 w Gdańsku – zakończyliśmy w zakładanym terminie . Prace związane z montażem okien oraz elewacją idą pełną parą , instalacje elektryczne i sanitarne są wykonywane na bieżąco aby stworzyć front robót tynkarzom, którzy w ubiegły poniedziałek pojawili się na budowie i już widać efekty ich pracy .

W dniach 13-16 kwietnia , pracownicy Działu Wsparcia Inwestycji uczestniczyli w szkoleniu z zakresu doskonalenia metod oraz optymalizacji czasu wykonywania wycen . Szkolenie organizowała jedna z największych firm w Polsce , która dostarcza oprogramowanie do kosztorysowania w budownictwie.

Mamy nadzieję , że owoce tego szkolenia przełożą się w bezpośredni sposób na usprawnienie ofertowania w naszej firmie , ponieważ w ostatnim czasie otrzymujemy wiele zapytań od Inwestorów i musimy temu sprostać .

Spółka INHAUS rozpoczęła realizację stanu surowego I etapu inwestycji o nazwie ZAJEZDNIA WRZESZCZ dla czołowego na rynku polskim developera – firmy ROBYG .
Realizacja obejmuje wykonanie dwupoziomowego garażu podziemnego oraz 2-ch brył o wysokości 6-ciu i 8-miu kondygnacji.
Kubatura obiektu – 29 114,84 m2 a powierzchnia użytkowa mieszkań – 6 878,92 m2